0 %
0
Opgaven gemaakt
0
Opgaven goed
0
Opgaven fout
Niet ingelogd,
je kan max 5 opg. maken.
Opgave 1:
Bij de groenteboer zijn twee verschillende soorten appels in de aanbieding.
De eerste kist met appels zijn Jonagolds. 5 kilo jonagolds kosten 3,50 euro.
In de tweede kist zitten Elstars. 4 kilo Elstars kosten 3 euro.
Henk wil weten welke appels in verhouding het goedkoopst zijn. Hij rekent uit hoeveel 1 kg appels kost
Wat is de prijs van 1 kg Elstars?
euro's rond je altijd af op 2 decimalen.
De eerste kist met appels zijn Jonagolds. 5 kilo jonagolds kosten 3,50 euro.
In de tweede kist zitten Elstars. 4 kilo Elstars kosten 3 euro.
Henk wil weten welke appels in verhouding het goedkoopst zijn. Hij rekent uit hoeveel 1 kg appels kost
Wat is de prijs van 1 kg Elstars?
euro's rond je altijd af op 2 decimalen.
© 2025, wiskunde.eu versie: 8.0.0 | Voorwaarden: | Je Privacy: | Laatst bijgewerkt: 15-07-2020 @ 11:10:33 |